icon_cross/orangeicon_upicon_shareicon_likeicon_moreicon_arrow/orangesaraksts-topicon_arrow/white

Dāvā savu dziedājumu Latvijai Staro Rīga objektā „Skaņgaisma”

14. novembris, 2018

Image

No 16.–19. novembrim aicinām tevi kopā ar ģimeni un draugiem apmeklēt festivāla Staro Rīga Elektrum objektu „Skaņgaisma”, kurā varēsi izmantot pēdējo iespēju dāvāt savu dziedājumu Latvijai projekta Izdziedam 100 ietvaros!

Elektrum objekts aicina tevi novērot un kļūt par daļu no „Skaņgaismas”. Festivāla apmeklētāju dziedātā skaņa šajās dienās pārtaps gaismā un uzmirdzēs Gaismas pils – Latvijas Nacionālās bibliotēkas virzienā. Kādēļ turp?

Jo „Skaņgaisma” ir tapusi Izdziedam 100 ietvaros – visas festivāla laikā iedziedātās dziesmas tiks pievienotas Izdziedam 100 digitālajai kopdziesmai, kas veidota kā dāvana Latvijai simtgadē. Šo kopdziesmu decembrī dāvāsim Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, kur to nākotnē varēs atrast un noklausīties mūsu bērni un mazbērni.

No 16. līdz 19. novembrim katru dienu laikā no pl. 17 līdz 23 nāc uz Esplanādi, iedziedi savu dziesmu un vēro, kā skaņa kļūst par gaismu, kas uzausīs un aizmargos, lai atmirdzētu Gaismas pils!

objekta_karte_560px.png

Elektrum objekts „Staro Rīga” kartē atzīmēts ar ciparu 6. Vairāk par notikumu aicinām skatīt pasākuma aprakstā Elektrum Facebook.com kontā šeit!

Vēl savu balsi ierakstīt vēsturē un dāvāt to Latvijai simtgadē vari paspēt līdz 21. novembrim, izmantojot vietni vai mobilo lietotni, kā arī apmeklējot Dinamo Rīga mājas spēli 21. novembrī Arēnā Rīga. 

 
Dalies